STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

licówki porcelanowe i mosty zębowe

Ładny uśmiech ma ogromne znaczenie dla samopoczucia każdego człowieka, poprawia samoocenę i odbiór naszej osoby przez otoczenie. Dlatego w przypadku, gdy pojawiają się problemy z zębami — ubytki lub wizualne defekty, które nie pozwalają na swobodne uśmiechanie się, to warto działać.


DLA UZYSKANIA HARMONIJNEGO UŚMIECHU PROPONUJEMY PAŃSTWU:


  • wybielanie pojedynczych, przebarwionych, martwych zębów oraz całych łuków zębowych
  • odbudowę utraconych części zębów zgodną z naturalną estetyką: nakłady koronowe, licówki porcelanowe, korony, estetyczne odbudowy materiałami najnowszej generacji
  • Uzupełnianie braków zębów za pomocą implantów, mostów zębowych i estetycznych protez
  • zmianę niezadowalającego kształtu i koloru zębów oraz kształtu dziąseł poprawiającą estetykę uśmiechu
  • biżuterię nazębną wykonaną z białego lub żółtego złota oraz cyrkonie.

Ozdoby na zęby są całkowicie bezpieczne, nie wymagają opracowania zęba, nie powodują alergii. Biżuterię można usunąć w dowolnym czasie bez szkody dla zęba.


Wiele z tych zabiegów ma wymiar nie tylko estetyczny, ale również praktyczny. Implanty na przykład nie tylko uzupełniają braki w zębach, ale też są wsparciem dla tych, między którymi jest ubytek.


Korzystając z usług gabinetu stomatologicznego Uśmiech, masz szansę cieszyć się ładnymi zębami. Dodatkowa opcja nałożenia na zęby atrakcyjniej biżuterii z białego czy żółtego złota, która może być wzbogacona cyrkoniami, uczyni każdy uśmiech wyjątkowym. Warto nadmienić, że tego typu dodatki nie uszkadzają zębów i nie wymagają jego dodatkowego opracowania.