SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW

CURAPROX

Sukcesem Szwajcarskich szczoteczek Curaprox zarówno dla dzieci jak i dorosłych - jest włosie: nie mają nylonowego włosia, ale zbudowane są z włókien CUREN®, które są niezwykle łagodne i delikatne. Dziąsła kochają te szczoteczki!

BRUSH-BABY BabySonic PRO szczoteczka soniczna dla dzieci w wieku 0-3

BRUSH-BABY BabySonic PRO to szczoteczka soniczna dla dzieci zaprojektowana tak, aby pomóc rodzicom w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej najmłodszych dzieci. Szczoteczka soniczna dla dzieci BRUSH-BABY BabySonic PRO posiada niewielką główkę czyszczącą idealnie dopasowaną do buźki malutkiego dziecka oraz niezwykle miękkie i delikatne włosie.

BRUSH-BABY - KIDZSONIC dla dzieci w wieku 3-6 lat

BRUSH-BABY KidzSonic 3-6 szczoteczka soniczna dla dzieci to kolorowa szczoteczka do zębów, która w dokładny i delikatny sposób wyszczotkuje zęby. Rączka z bajkowym motywem oraz kolorowe światełko skutecznie motywują dzieci do szczotkowania zębów. W zestawie znajdują się 3 końcówki wymienne.

BRUSH-BABY KIDZSONIC dla dzieci w wieku od 6 lat

Okres wymiany zębów mlecznych na stałe jest niezwykle ważny, dlatego też należy szczególne zadbać o prawidłową higienę zębów mlecznych. Produkty Brush-Baby- zostały zaprojektowane w sposób zapewniający delikatną i bezpieczną pielęgnację zębów mlecznych i stałych. Drgania soniczne są łagodne i w trakcie czyszczenia delikatnie masują dziąsła.

BRUSH-BABY KidzSonic 6+ posiada 2 minutowy timer, który określa zalecany czas mycia zębów oraz 30 sekundową sygnalizację zmiany mycia ćwiartki łuku zębowego. Timer skutecznie mobilizuje i wyrabia u dzieci nawyk prawidłowego mycia zębów.