ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE, ZNIECZULENIE OGÓLNE

ZNIECZULENIE OGÓLNE


W stomatologii leczenie zębów w narkozie wykonuje się przede wszystkim z powodu lęku i związanego z nim braku współpracy, a także przy długich zabiegach w celu zapewnienia pacjentowi komfortu. Dla dzieci jest ważne, aby wizyta u stomatologa nie łączyła się ze stresem i bólem, gdyż pamięć tych zdarzeń pozostaje na resztę życia. Dzieci młodsze (2-6 lat), które boją się wizyty u dentysty, trudno jest w sposób racjonalny przekonać do leczenia w znieczuleniu miejscowym.


Leczenie zębów pod narkozą pozwala na bezpieczne wyleczenie wszystkich chorych zębów podczas jednego zabiegu. W naszej praktyce znieczulenie ogólne przeprowadza doświadczony specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dr n. med. Dawid Borowik.

THE WAND

The Wand to urządzenie do znieczulenia komputerowego, które składa się z niewielkiego procesora połączonego z wężykiem z końcówką przypominającą długopis. Całość nie przypomina tradycyjnej strzykawki z igłą, co szczególnie cieszy zestresowanych dorosłych pajentów i dzieci.

The Wand jest rozwiązaniem, z którego powinni chętnie korzystać pacjenci do tej pory obawiający się dentysty.

SleeperOne

SleeperOne to urządzenie do znieczulenia komputerowego.

Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że podanie znieczulenia jest bezbolesne dla pacjenta. Środek znieczulający podawany jest bardzo powoli, a nie jak w przypadku tradycyjnej strzykawki wtłaczany pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu nie ma uczucia rozpierania.