ZNIECZULENIE OGÓLNE - NARKOZA

znieczulenie komputerowe zabrze

Strach przed dentystą najczęściej bierze się ze złych doświadczeń z dzieciństwa. Wizja przeżywania bólu podczas leczenia u stomatologa potrafi sparaliżować nawet dorosłe osoby. Dlatego też w gabinecie stomatologicznym Uśmiech oferujemy pacjentom z Zabrza możliwość wykonania wszystkich zabiegów pod znieczuleniem ogólnym. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na dozowanie odpowiedniej dawki środka znieczulającego przez całe leczenie, dzięki czemu pacjent nie musi obawiać się, że wizyta będzie dla niego bolesna. Znieczulenie komputerowe jest obecnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na minimalizację cierpienia, wynikającego z przeprowadzania zabiegów stomatologicznych.


Jest to wyjątkowe rozwiązanie, które konieczne jest w równie wyjątkowych sytuacjach. Jeśli stan chorobowy objął większą liczbę zębów, które nie mogą czekać na kolejne wizyty, leczenie pod narkozą jest koniecznością, jeśli chce się uniknąć poważniejszych konsekwencji. Rozwiązanie to pomaga przejść pacjentowi przez całą wizytę w sposób komfortowy i bez zbędnego cierpienia. Narkoza jest również czasem potrzebna w przypadku najmłodszych pacjentów. Maluchy, które nierzadko panicznie boją się wizyty u dentysty, często nie są skore do współpracy z nim. Leczenie pod łagodną narkozą umożliwi przeprowadzenie zabiegu na wszystkich chorych zębach, a także ułatwi pracę samemu stomatologowi. Ta metoda pozwala też uniknąć u malca traumy, dzięki bezbolesnemu przebiegowi wizyty.


W związku z narkozą mogą pojawiać się pewne wątpliwości ze strony pacjentów. Zapewniamy jednak, że stosowane rozwiązania są w pełni bezpieczne. Ponadto pieczę nad wprowadzaniem pacjentów w stan znieczulenia ogólnego trzyma doświadczony lekarz – anestezjolog, dr n. med. Dawid Borowik. Dzięki temu można mieć pewność, że narkoza jest stosowana zgodnie z najwyższymi standardami.